![](https://thessaloniki.arsakeio.gr/wp-content/uploads/2020/01/NHP_EGGRAFES_EKSW-1500x517.jpg)
Οι εγγραφές για το σχολικό έτος 2020-2021 του Αρσακείου Νηπιαγωγείου ξεκίνησαν από τον μήνα Ιανουάριο. Στο τμήμα των Προνηπίων πρόκειται να φοιτήσουν παιδιά που έχουν γεννηθεί από την 1η Ιανουαρίου 2016 μέχρι και τις 31 Δεκεμβρίου 2016 ενώ στο Τμήμα των Νηπίων παιδιά που έχουν γεννηθεί από την 1η Ιανουαρίου 2015 μέχρι και τις 31 Δεκεμβρίου 2015.
Μπορείτε να δηλώσετε το ενδιαφέρον σας συμπληρώνοντας τη φόρμα που θα βρείτε στο παρακάτω link https://portal.arsakeio.gr/Default και θα επικοινωνήσουμε άμεσα μαζί σας προκειμένου να προγραμματίσουμε συνάντηση, κατά την οποία θα ξεναγηθείτε στις εγκαταστάσεις του Νηπιαγωγείου και θα ενημερωθείτε για το πρόγραμμά μας.
Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία είμαστε στη διάθεσή σας
Email: nhp-t@ARSAKEIO.GR
Τηλέφωνο: 2310304000