100% επιτυχία των μαθητών/τριών μας στις εξετάσεις DELF
Σεπ 2 2020
Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές και στις μαθήτριες του τμήματος Γαλλικών του Αρσακείου Γυμνασίου Θεσσαλονίκης, που -σε μια χρονιά που κύλησε σε ιδιαίτερα αντίξοες συνθήκες- δούλεψαν με πολύ ζήλο και σημείωσαν απόλυτη επιτυχία (100 %) στις εξετάσεις του Πιστοποιητικού Γλωσσομάθειας DELF A1, A2, B1, B2, οι οποίες οργανώνονται από το Γαλλικό Ινστιτούτο Ελλάδας.
Ένα μεγάλο εύγε στα παιδιά μας!