Αθλητική διάκριση της μαθήτριάς μας Ελπινίκης Αργυρίου
Νοέ 21 2023
Η μαθήτρια της Γ΄τάξης του Αρσακείου Γυμνασίου Θεσσαλονίκης Ελπινίκη Αργυρίου κατέκτησε την πρώτη θέση και βραβεύθηκε με το χρυσό μετάλλιο στο Πανελλήνιο Κύπελλο τάε-κβο-ντο «Σταμάτης Κάσσης» που διεξήχθη το Σαββατοκύριακο 18 και 19 Νοεμβρίου 2023 στον Πολύγυρο Χαλκιδικής. Η Ελπινίκη νίκησε σε τρεις συνεχόμενους αγώνες.
Θερμά συγχαρητήρια, Ελπινίκη, και λαμπρή συνέχεια!